29 January, 2023, 2:36 pm Central - 30°C Rain

coralcoas7s-png

Time
Team
Score
Team
9:30AM
SVAWC Police
27 - 5
Savusavu Women's
9:50AM
SEAHAWKS
24-14
Navosa Women's
10:10AM
Australia Women's
57-0
Tagimoucia Ranadi
10:50PM
Mcdonald's Vueti Cakau
0-24
PSM Aflame Brothers
10:50AM
AJ Pallets Ba River
20-5
First Light Taveuni
11:10AM
Fiji Under 20's
28 - 12
Coastal Cuvu Blues
11:10AM
Australian SchoolBoys
10-5
NNN TUBARUA Youth
11:30AM
Kings 7s Select
0 - 12
Mamaqa Grassroots
11:30AM
Ralagi 7s
5-17
Japan U18 SDS
11:50AM
Southland Dominion Brothers
24-5
SRS Nukuvura
11:50AM
Tuva Rugby Youth
0 - 5
Blessed Provision Natabua Beez
12:10PM
FIRE
19 -21
Ram Sami Army
12:10PM
Uluinakau
26 - 7
Mcdonald's Vueti Cakau
12:30AM
USA Falcons
33 - 7
SRS NUKUVURA
12:30AM
Raiwasa Taveuni
41 - 10
ASM Clermont Nadroga Stallions
12:50PM
Wadiqi Salvos
12 - 7
Tuva Rugby
12:50PM
Wardens
19 - 0
Mcdonald's Saunaka
1:10PM
COASTLINE RATU FILISE
5 - 10
PACIFIC NOMADS
1:10PM
SND Police
5 - 5
KWAIYATA YAMACIA
1:30PM
Navosa Women's
24-0
Savusavu Women's
1:50PM
SEAHAWKS
39-0
LV STINGRAYS
2:10PM
Tagimocia Ranadi
7-21
Tabu Soro Angels
2:30PM
Australia A Women
27-10
Ram Sami Army Women
2:55PM
Mcdonald's Vueti Cakau Youth
0-0
Coastal Cuvu Blues
2:55PM
AJ Pallets Ba River
10-5
NNN Tubarua
3:15PM
Fiji Under 20s
26-10
PSM Aflame Brothers
3:15PM
Australian SchoolBoys
48-0
First Light Taveuni
3:35PM
King 7s Select
19-12
Blessed Provision Natabua Beez
3:35PM
Ralagi 7s
12-12
SRS Nukuvura Youth
3:55PM
Tuva Rugby Youth
10-14
Mamaqa Grassroots
3:55PM
Southland Dominion Brothers
22-17
Japan U18 SDS
4:20PM
Uluinakau
28-5
Nadroga Stallions
4:20PM
Fire
24-0
SRS Nukuvura
4:40PM
Raiwasa Taveuni
5-0
Mcdonald's Vueti Cakau
4:40PM
USA Falcons
12-24
RAM SAMI Army
4:40PM
Raiwasa Taveuni
5-0
Mcdonald's Vueti Cakau
5:00PM
Wardens
14-17
KWAIYATA Yamacia
5:00PM
Wadigi Salvos
12-10
Pacific Nomads
5:20PM
SNTD Police
40-5
Mcdonald's Saunaka
5:20PM
Coastline Ratu Filise
10-7
Tuva Rugby
5:40PM
SVAWC Police
17-12
LV STINGRAY's
6:00PM
Nadraki Lilian Amazons
0-33
Ram Sami Army Women
Time
Team
Score
Team
9:00AM
First Light Taveuni
5-19
NNN Taburua Youth
9:00AM
LV STINGRAYS
7-7
Savusavu Women's
9:19AM
Japan U18 SDS
31-0
SRS Nukuvura Youth
9:19AM
SVAWC Police
5-7
Navosa Women's
9:38AM
PSM Aflame Brothers
15-0
Coastal Cuvu Blues
9:38AM
RAM SAMI Army Women
12-14
Tabu Soro Angels
9:57AM
Nadraki lilian Amazons
5-7
Tagimoucia Ranadi
9:57AM
Mamaqa Grassroots
17-12
Blessed Provision Natabua Beez
9:57AM
Mamaqa Grassroots
v
Blessed Provision Natabua Beez
10:16AM
Australia SchoolBoys
19-15
AJ Pallets Ba River
10:35AM
Southland Dominion Brothers
5-14
Ralagi 7s
10:54AM
Fiji Under 20s
28-5
Mcdonald's Vueti Cakau Youth
11:13AM
Tuva Rugby Youth
5-12
Kings 7s Select
11:35AM
Seahawks
32-0
Savusavu Women's
11:54AM
Australia A Women
51-0
Tabu Soro Angels
12:15PM
Ram Sami Army
15-0
SRS Nukuvura
12:34PM
Tuva Rugby
v
Pacific Nomads
12:53PM
Mcdonald's Vueti Cakau
17-10
Nadroga Stallions
1:12PM
Mcdonald's Saunaka
0-19
KWAIYATA YAMACIA
1:31
USA Falcons
7-17
FIRE
1:50PM
Coastline Ratu Filise
17-17
Wadigi Salvos
2:09PM
Raiwasa Taveuni
0-14
Uluinakau
2:28PM
SNTD Police
12-5
Wardens
2:47PM
LV Stingrays
5-7
Navosa Women's
3:09PM
Ram Sami Army Women
19-0
Tagimocia Ranadi
3:15PM(Bowl QF 1)
Ratu Filise
v
Sigatoka River Safari
3:28PM
Seahawks
19-0
SVAWC Police
3:35PM(Bowl QF 2)
Vueti Cakau
v
Saunaka
3:47PM
Australia A Women
45-0
Nadraki Lilian Amazons
3:55PM(Bowl QF 3)
USA Falcons
v
Tuva Rugby
4:10PM(Cup QF 1)
Wadigi Salvo
v
Fire
4:30PM(Cup QF 2)
Kombat Uluinakau
v
Warden
4:40PM(Bowl QF)
Yamacia
v
Nadroga Stallions
4:50PM(Cup QF 3)
Army
v
Pacific Nomads
5:00PMPM(Bowl QF)
3rd MD
v
4th MA
5:10PM(Cup QF 4)
Police
v
Taveuni
5:20PM(Bowl QF)
3rd MC
v
4th MD
5:35PM(Cup QF1)
1st MB
v
2nd MC
5:40PM(Bowl QF)
3rd MA
v
4th MD
5:55PM(Cup QF2)
1st MD
v
2nd MA
6:15PM(Cup QF3)
1st MC
v
2nd MB
6:35PM(Cup QF4)
1st MA
v
2nd MD
Time
Team
Score
Team
9:30AM(W Plate)
Amry Women
12 - 5
LV Stingrays
9:30AM(Y Shield)
First Light Taveuni
7 - 10
Cuvu Blues
9:50AM(W Plate SF)
Police Women's
28 - 0
Tagimocia Ranadi
9:50AM(Y Shield SF)
Vueti Cakau
0 - 7
SRS Nukuvura
10:10AM(Y Bowl SF)
Ralagi
15 - 5
Tuva Rugby
10:10AM(M Shield SF)
SRS Nukuvura
0 - 12
Saunaka
10:30AM(Y Bowl SF)
NNN Tubarua
15 - 0
Natabua Beez
10:50AM(M Bowl SF)
Ratu Filise
19 - 0
Vueti Cakau
10:50AM(M Bowl Final)
Nadraki Lilian Amazons
15 - 0
Savusavu Women's
11:10AM(M Bowl SF)
USA Falcons
19 - 7
Yamacia
11:35AM(Plate SF)
AJ Pallets Ba River
15 - 0
King 7s Select
11:55AM(Plate SF)
Japan U18
26 - 10
Mamaqa Grassroots
12:00PM(7th Place Final
Cuvu Blues
5 - 0
Nukuvura
12:15PM(Plate SF)
Wadigi Salvos
12 - 42
Uluinakau
12:20PM(Shield Final)

v
WY34
12:35PM(Plate SF)
Pacific Nomads
7 - 19
Raiwasa Taveuni
12:40PM(Shield Final)
Saunaka                                                          12 - 14                                                              Nadroga Stallions
1:00PM(W Cup SF)
Seahawks
17 - 0
Tabu Soro Angels
1:20PM(W Cup SF)
Australia A Women
26 - 0
Navosa Women's
1:40PM(Y Cup SF)
Dominion Brothers
10 - 14
Fiji Under 20's
2:00PM(Y Cup SF)
Australia SchoolBoys
15 - 17
PSM Aflame Brothers
2:20PM(M Cup SF)
Fire
12 - 7
Wardens
2:40PM(M Cup SF)
Army
0 - 7
Police
3:05PM(W Plate Final)
Police
12 - 17
Army
3:25PM(Y Bowl Final)
Ralagi
17 - 12
Tubarua
3:45PM(M Bowl Fina)
Ratu Filise
12 - 7
USA
4:10PM(W 3/4Place)
Tabu Soro
7 - 12
Nasova
4:30PM(Y Plate Final)
Ba River
19 - 20
Japan U18
4:50PM(M Plate Final)
Uluinakau
24 - 14
Raiwasa
5:20PM(W Cup Final)
Seahawkes
5 - 28
Assuie A
5:45PM(Y Cup Final)
Fiji 20
12 - 10
PSM Aflame
6:10PM(M Cup Final)
Fire
5 - 12
Army

TOP